• KALİTE VE PROFESYONEL HİZMETİN TEK ADRESİ
 • 0532 738 4052 - 0505 237 9894
 • 2basakguvenlik@2basakguvenlik.com
 • Site Tasarım © 2020 Murat DEMİRPOLAT

Profesyonel Hizmetin, Kaliteyle Buluştuğu Yer

2 BAŞAK GRUP

Merhaba.. Bizi Yakından Tanıyalım

Kurucu ve Yöneticimiz Emekli Emniyet Müdürü Murat DEMİRPOLAT tarafından 04.02.2015 tarihinde kurulan 2 Başak Grup, müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışı ile kısa sürede adından söz ettirerek, hizmet verdiği sektörlerin en üst sıralarında yerini almayı başarmış, Özel Güvenlik ve Kurumsal Hizmetlerde ihtiyaç duyacağınız tüm taleplere çözüm olabilecek kapsamlı bir grup şirketidir. Aynı zamanda hizmet verdiği alanlarda üstlendiği her projeyi en iyi performans ile hayata geçiren ve kaliteli hizmet sunmanın ön koşulunun, uzman bir ekip, detaylandırılmış planlama ve nitelikli hizmet organizasyonu olduğuna inanan ve sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan ender firmalardandır.

Her zaman kaliteli bir hizmet vermek için, hizmetlerimizi uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla buluşturup güleryüz, samimi ve sıcak ilgimizle bütünleştirerek, kurumsal ilke ve değerlerimizle oluşturduğumuz müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışı içinde sunmayı kendimize prensip edindik. Profesyonel hizmet anlayışımızı başarılarımızla kanıtlayarak, milli ve kültürel değerlerimizden ödün vermeden, iş ahlakı ve rekabet koşullarına uygun şekilde kurumsal bir hizmet standardı oluşturduk. Hizmet standardımızı sizlerle paylaşmanın, bizim için onur ve mutluluk verici olduğunun altını çizerek vurguluyoruz.

Hizmet sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşteri memnuniyetine birinci derecede önem veren 2 Başak Grup, bu bilinçte eğitilen profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmet anlayışı içinde hareket ederek her zaman kaliteli ve ekonomik, tam ve kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Her zaman en iyi çalışma metotlarını kullanarak işin niteliğine göre personel seçimi yapıyor ve düzenli hizmetiçi eğitim ve denetimlerle yapılan işleri, kullanılan malzemeyi, ekipmanı ve hizmet kalitesini kontrol ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyeti bizim için her zaman, en büyük ve tek referanstır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı, uzman ve deneyimli kadro, kaliteli eğitim, yüksek başarı oranı, uygun fiyat ve ödeme koşulları, güleryüz, samimi ve sıcak ilgi, kolay ulaşım imkânı... Bizi tercih edeceğiniz nedenlerden sadece birkaçı.

img

Başarılarımızın formülü; müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışımızla bütünleşen güler yüzlü yaklaşımımızdır...

Başarılarımızın formülü, müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışımız ile bütünleşen güler yüzlü yaklaşımımızdır. Bu yaklaşımın sonucu olarak, sektörde iş ahlakı ve güvenilirliğimiz ile kendimize saygın bir konum edinmiş, özenli ve kaliteli hizmetlerimizle hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyetini kazanmış, öncü ve örnek bir firma olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti ve başarılarımızla kanıtlayarak, milli ve kültürel değerlerimizden ödün vermeden, iş ahlakı ve rekabet koşullarına uygun şekilde oluşturduğumuz kurumsal hizmet standardımızı sizlerle paylaşmanın, bizim için onur ve mutluluk verici olduğunun altını çizerek vurguluyoruz.

Hizmet sektöründeki yenilik ve gelişmeleri sürekli yakından takip ederek kurumsal strateji ve hizmet platformlarımızı güncelleyerek sizlere yansıtıyoruz. Sizlere sadece hizmet vermekle kalmıyor, hizmet sonrasında da ilk günkü sıcak ilgi ve heyecanımızla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alakayla bizi tercih ederek desteklediğiniz ve bugünlere gelmemize neden olduğunuz için, 2 Başak Grup olarak sizlere en içten duygularımızla teşekkür ederiz.

Murat DEMİRPOLAT - Kurucu ve Yönetici

Kurumsal Değerlerimiz

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde, en iyi ve en kaliteli hizmeti, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışıyla bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek ve aranan marka olmak, müşteri odaklı yaygın ve bütünleşmiş bir hizmet sunmaktır.


Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde kaliteyi arttırarak güvenilir, insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sosyal sorumluluk ve etik değerlere önem veren kurumsal firma olarak hizmet vermektir.Hedefimiz

En büyük değil en iyi olmak için, kaliteli bir hizmeti uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla buluşturup, güleryüz ve sıcak ilgiyle bütünleştirip, profesyonel hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti içinde sizlere sunarak hizmet standardı oluşturmaktır.


İlkelerimiz

Müşteri odaklı profesyonel hizmet anlayışı, mevzuata uygun kaliteli eğitim, uygun fiyat ve ödeme koşulları, güleryüz, samimi ve sıcak ilgi, güvenilir ve dürüst olma, hukukun üstünlüğüne inanma, insan haklarına saygı duyma, teknolojiye uyum sağlama ve yenilikçi olmaktır.


Bizden Hizmet Alanlar

Bizim İçin Ne Dediler


Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için kurumumuzla ilgili her türlü görüş, düşünce, öneri, eleştiri, teşekkür ve şikayetlerinizi bize yazarak hizmetlerimizi geliştirmemize katkıda bulunabilirsiniz. Lütfen memnuniyetiniz için burada olduğumuzu unutmayın.


Alanında Uzman ve Deneyimli

Eğitim Kadromuz

partner
EM. EMNİYET MÜDÜRÜ

Murat DEMİRPOLAT

Beykent Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü
Yönetim ve Organizasyon
Yüksek Lisans Mezunu

partner
EM. EMNİYET MÜDÜRÜ

Hasan ŞAHİN

Anadolu Üniversitesi
İşletme Fakültesi
İşletme
Lisans Mezunu

partner
EM. POLİS MEMURU

Adnan KOCAMAN

Anadolu Üniversitesi
İktisat Fakültesi
İktisat
Lisans Mezunu

partner
EM. POLİS MEMURU

Uğur GÜRBÜZ

Anadolu Üniversitesi
İktisat Fakültesi
Kamu Yönetimi
Lisans Mezunu

partner
İTFAİYE AMİRİ

Mustafa KISACIK

Yalova Üniversitesi
Sürekli Eğitim
Uygulama ve Araştırma Merkezi

partner
İLETİŞİM UZMANI

Servet ERBEYİ

Ankara Üniversitesi
İletişim Fakültesi
Gazetecilik
Lisans Mezunu

partner
İLETİŞİM UZMANI

Başak BAŞKAYA

Marmara Üniversitesi
İletişim Fakültesi
Gazetecilik
Lisans Mezunu

partner
HEMŞİRE

Ece AKMAN

Atatürk Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Hemşirelik
Lisans Mezunu

img
Aktivite ve Becerileri
 • Güleryüz, vizyon ve özgüvenilirlik
 • Eğitim ve müşteri memnuniyetine önem verme
 • İletişim becerisi ve halkla ilişkiler
 • Dürüstlük ve etik kurallara bağlılık
 • İyi bir yönetici ve araştırmacı kişilik
 • 5188 sayılı yasa ve diğer mevzuata hakimiyet
 • Güvenlik prosedürlerini uygulamada uzmanlık
 • Uzman derecede teknolojik bilgi ve beceri
 • Stratejik plan hazırlayarak uygulayabilme
 • Olaylara müdahalede sonuç odaklı koordine
 • Birçok bilgisayar programını etkin kullanabilme
 • İyi derecede teknik ve donanım bilgisi
 • Web tasarım programcılığı
Kurucu ve Yöneticimiz

Murat DEMİRPOLAT


 • Telefon :0532 738 4052 - 0505 237 9894
 • E-mail :harputname@gmail.com - harputname@hotmail.com

Em. Emniyet Müdürü, 1967 Elâzığ doğumlu, evli ve iki çocuk babası

1974-1985 yılları arasında ilk, orta ve lise eğitimlerini Elâzığ’da birincilik ve derecelerle tamamladı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Elâzığ’da özel bir firmada satış ve pazarlama mümessilliği yaptı. Askerlik hizmetinin ardından 1993-2013 yılları arasında Diyarbakır, Bursa, İstanbul ve Erzincan’da Emniyet Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldı. 2013 yılında yüzlerce sertifika, taltif, teşekkür, takdirname ve başarılarla dolu meslek hayatını noktalayarak emekliye ayrıldı.

1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olarak lisans eğitimini, 2008 yılında ise "Müzakere ve Müzakere Teknikleri" konulu teziyle İstanbul Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Bölümünü dereceyle bitirerek yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2004 yılından beri özel güvenlik sektöründe aktif olarak eğitimcilik yapmakta iken 2015 yılında 2 Başak Grup Özel Güvenlik Eğitim Merkezini kurdu.

5188 sayılı yasa ve diğer mevzuata hakimiyet, güvenlik tedbirleri, kurumsal alan eğitimleri, silah atış eğitimi ile güvenlik sistem ve cihazları konusunda uzman derecede teknolojik bilgi ve beceriye, güvenlik politikaları, değişen prosedür ve yeniliklere uygun stratejik planlamalar hazırlayarak uygulayabilme, güvenlik riskleri ve acil durumlarda alınması gereken tedbirler ile olaylara müdahalede sonuç odaklı koordine edebilme, web tasarım programları başta olmak üzere birçok bilgisayar programını etkin olarak kullanabilme yeteneklerine sahip olup, iyi derecede teknik ve donanım bilgisi mevcuttur.

Mesleki kariyeri boyunca; VIP Yakın Koruma Kursu, Rehine Kurtarma ve Müzakere Teknikleri Kursu, Terörizme Karşı Önemli ve Hassas Binaları Koruma Kursu, Sahtecilik Temel Eğitim Kursu, CCTV Kapalı Devre TV Sistemleri Kursu, Kartlı Geçiş Sistemleri Kursu, Kapı Tipi Metal Dedektör Kursu (Garrett Marka, Smiths Marka), X Işınlı Bagaj Kontrol Cihazları Kursu, X-Ray Cihazları Kursu, Patlayıcı-Narkotik İz Dedektörleri Kursu, Sivil Havacılık Güvenliği Kontrol Noktası Amirleri Kursu, İlkyardım Temel Eğitim Kursu, Hukuk İhtisas Seminerleri (I, II, III, IV), Bilgisayar Meslek Dalı Eğitim Programcılığı Kursu, İnsan Hakları ve İnsanca Yaşam Projesi Semineri, TCK - CMUK Bilgilendirme Semineri, Meslekiçi Orta Kademe Yöneticilik Eğitimi (VII, IX), Siyaset Okulu Sertifika Eğitimi, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğreticileri Kursu, Hitabet, Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi kurslarını görerek sertifika almıştır.

Özel Güvenlik Eğitimcileri Derneği (Ö-DER) Genel Sekreterliği görevini de yürütmekte olan Kurucu ve Yöneticimiz, halen “Elâzığ- Harput Tarihi ve Kültürü" konulu 15 ciltlik dev bir kültürel çalışma yapmakta olup iyi derecede Osmanlıca, orta derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

img
img
Bizden Hizmet Alan

Referanslarımız


GÖRÜNTÜ RENGİ SEÇ